Telefon kontaktowy +48 42 239 66 66 img


Szukasz armii specjalistów od sprzedaży? Meldujemy się na rozkaz!

Pozwól nam o siebie zawalczyć!

Kariera - praca, call center, infolinia, łódź.

praca, call center, infolinia, łódź

 

Już teraz zacznij budować z nami swoją przyszłość! Dołącz do armii fachowców telemarketingu farmaceutycznego i sprzedaży!

  • zobacz prezentację Praca w Contact Pharm
  • aktualne oferty pracy znajdują się w kolumnie obok
  • w CV zamieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Contact Pharm Sp. z o.o. - S.K.A. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."
    Administratorem danych osobowych jest Contact Pharm Sp. z o.o. - S.K.A z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 8/10. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.
  • CV prześlij na adres e-mail: rekrutacja@ContactPharm.pl

 

sprawdź też: Nasz zespół w akcji (galeria), Portrety w biegu odc.2 czyli Contact Pharm w TVP 3 (video), O firmie, Siedziba Contact Pharm

Contact Pharm: praca, call center, infolinia, łódź.

call center, infolinia, telemarketing, farmacja 2018-09-30 15:41:07
8 urodziny Contact Pharm

Pod sztandarem Contact Pharm działamy już od ośmiu lat. Liczba osiem symbolizuje siły materialne, które służą realizacji celów. Mówi nam też o czekającej nagrodzie, jeśli się na nią zasłużyło poprzez swe wysiłki (...)